Jarenlange ervaring als ondernemer
Bram heeft jarenlang gewerkt in de detachering. Na enkele jaren bij EIFFEL in Arnhem was hij bijna tien jaar actief als zelfstandig ondernemer bij Daan, waar hij vestiging 's-Hertogenboch (Den Bosch) vanaf de start opbouwde tot een succesvolle onderneming. In de detachering stond Bram dagelijks tussen werknemers en werkgevers. Hij bracht werknemers en werkgevers bij elkaar en begeleidde hen wanneer er problemen ontstonden. In de loop van zijn carrière merkte Bram dat hij vaak als arbeidsmediator optrad en dat dit hem veel voldoening gaf. Daarom besloot hij Daan te verkopen en zich te richten op arbeidsmediation. Dit heeft geleid tot de omscholing naar MfN-gecertificeerd arbeidsmediator en het samen met Lydia van den Heuvel-Rijnierse oprichten van Mensch Arbeidsmediation als logische aanvulling op Mensch Arbeidsrecht Advocatuur.
De ideale kantoormanager voor Mensch Arbeidsrecht Advocatuur
Brams ervaringen als ondernemer én de relatie tussen Mensch Arbeidsmediation en Mensch Arbeidsrecht Advocatuur maken Bram de ideale kantoormanager voor Mensch Arbeidsrecht Advocatuur.
Relevante lidmaatschappen
Bram is lid van:
- Regio Business
- Businessvrienden v.v. OJC Rosmalen
Nevenactiviteiten
Naast kantoormanager bij Mensch Arbeidsrecht Advocatuur is Bram ook actief als:
- MfN-gecertificeerd arbeidsmediator Mensch Arbeidsmediation, waar Bram samen met Lydia van den Heuvel-Rijnierse ook eigenaar van is.
- Bestuurslid van Businessvrienden v.v. OJC Rosmalen
- Buurtbemiddelaar bij Stichting Buurtbemiddeling073
Contact met Bram
Bram is bereikbaar op zijn persoonlijke telefoonnummer en e-mailadres.


