top of page
Banner_0000_Layer 5.jpg

HomeActualiteiten > Bericht

Mensch Arbeidsrecht Advocatuur deelt op haar website en
socialmedia-accounts regelmatig informatie over het kantoor en
het arbeidsrecht. Hieronder één van die berichten.

Presentatie ZZP anno 2025

  • Lydia van den Heuvel-Rijnierse
  • 28 mrt
  • 1 minuten om te lezen

28 maart 2025

Mensch Arbeidsrecht Advocatuur Den Bosch wijzigingen 2024 transitievergoeding vertrouwenspersoon lydia van den heuvel

Gisteren gaf Lydia van den Heuvel-Rijnierse een presentatie aan de leden van OJC Businessvrienden, de businessclub van v.v. OJC Rosmalen, met als onderwerp “ZZP anno 2025”.


De presentatie werd gehouden in het mooie kantoor van Gebroeders van der Plas, nadat Govert van der Miessen van OJC Businessvrienden de aanwezigen hartelijk welkom had geheten en John van Balkum van Gebroeders van der Plas een inspirerende bedrijfspresentatie had gegeven.


Lydia vertelde de aanwezigen over onder meer de overeenkomst van opdracht, de arbeidsovereenkomst, schijnzelfstandigheid, de Wet DBA en de Wet VBAR. Gedurende de sessie deelden de aanwezigen hun eigen ervaringen met deze onderwerpen.


Het was een geslaagde middag!


Op de foto John, Lydia en Govert

Meer weten? 

Neem contact op met één van de arbeidsrechtspecialisten van Mensch Arbeidsrecht Advocatuur voor informatie over het arbeidsrecht die op jouw situatie is afgestemd.

Alle berichten 

Alle berichten van Mensch Arbeidsrecht Advocatuur vind je hier.

Blijf op de hoogte

Volg Mensch Arbeidsrecht Advocatuur op LinkedIn, Facebook en/of Instagram als jij ook op de hoogte wilt blijven. 

n.jpg
bottom of page